Haberler

TRSohbet sponsor oldu, televizyon programları yayınlandı!

Kullanıcılarımız ile etkileşimi arttırma, adımızı daha fazla kitleye ulaştırmak amacı ile sponsorluk projelerine imza attık!

newsImg

Televizyon programcısı Mustafa Kaya'nın sunumu ile uydu üzerinden yayın yapan Business Channel isimli kanalda haftalık olarak ekranlara gelen programlar düzenledik. Bu programlarda kimi zaman interneti, sohbet sistemini konuşurken, kimi zamanda çekilişi kazanan kullanıcılarımıza hediyelerini takdim ettik.

Sponsorluğumuz ile ekranlara gelen televizyon programları devam edecek olup, yayınlanan bu programlarda Dünya'nın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube üzerinde ki kanalımızdan takipçilerimiz ile paylaşılmaya devam edecek.

DETAY canonGift Çekiliş kapsamında Canon D310 fotoğraf makinesi hediye ettik!

Düzenli aralıklarla yaptığımız çekilişler ile, son olarak bir kullanıcımız Canon D310 profesyonel fotoğraf makinası kazandı.

DETAY iphone Samsung Galaxy A6 Tablet'in sahibi belli oldu!

Sosyal medya hesaplarımızın tanıtımı kapsamında instagram üzerinden yaptığımız çekiliş ile Samsung Galaxy A6 tableti kazanan belli oldu.

İZLE youtube Youtube kanalımızda reklam ve çekiliş videoları yayınlandı

Youtube kanalımız üzerinden televizyon kanallarına verdiğimiz reklamlar, çekilen televizyon programları ve çekiliş videolarını izleyebilirsiniz.