Haberler

Samsung Galaxy A6 Tablet'in sahibi belli oldu!

Sosyal medya hesaplarımızın tanıtımı kapsamında instagram üzerinden yaptığımız çekiliş ile Samsung Galaxy A6 tableti kazanan belli oldu.

newsImg

Etkinlik kapsamında düzenlediğimiz ilk çekilişimiz, instagram hesabımızı takip edip, 3 kişiyi etiketleyen kullanıcılar arasından yapıldı. 15 Nisan'da yapılan bu çekiliş sonucu hediye edeceğimiz tabletin sahibi de belli oldu.

3 ayaklı olarak devam ettireceğimiz çekilişlerde ilk hediyemiz olan Samsung Galaxy A6 Tablet'i Yunus Emre isimli sosyal medya takipçimiz kazandı. Devam edecek olan çekilişlerimizde 2. ayakta Canon 1300 D profesyonel fotoğraf makinası, 3. ayakta ise iPad Air 2 hediye edilecek! Sizde sohbete bağlanın ve sohbet ederken de hediye kazanmaya aday olun.

DETAY canonGift Çekiliş kapsamında Canon D310 fotoğraf makinesi hediye ettik!

Düzenli aralıklarla yaptığımız çekilişler ile, son olarak bir kullanıcımız Canon D310 profesyonel fotoğraf makinası kazandı.

DETAY iphone Samsung Galaxy A6 Tablet'in sahibi belli oldu!

Sosyal medya hesaplarımızın tanıtımı kapsamında instagram üzerinden yaptığımız çekiliş ile Samsung Galaxy A6 tableti kazanan belli oldu.

İZLE youtube Youtube kanalımızda reklam ve çekiliş videoları yayınlandı

Youtube kanalımız üzerinden televizyon kanallarına verdiğimiz reklamlar, çekilen televizyon programları ve çekiliş videolarını izleyebilirsiniz.